Novice
-
24.06.2026
Plezalni tabor AO Kranj – Dolomiti 2026
-
18.06.2026
ŠE PROSTA MESTA: Ledeniški tečaj in ledeniška tura 2026
Latest Articles
Viševnik
Po včerajšnjem maratonu smo danes množično udarili na Pokljuko. Ni bilo kake hude vneme za kakšno vrhunsko turistarjenje, ampak za malo na sonce it smo pa bili: Jana, Lazo, Miha, jst. Po vseh slavospevih preteklih dni danes lahko predvsem razgled pohvalim. Ta je bil lep. Smučarija je bila kakršna pač je po tolikem času brez resnih novih padavin. Ampak bo pa jutri spet bolje.
JALOVČEV OZEBNIK
POGOJI ZA SPUST SO BILI VEČ KOT IDEALNI, PRŠIČA DO KOLEN OD VRHA DO DNA. SMUČALA SVA JAZ IN ATILA
Mt. Whistler
Kar gledamo na filmih, sva dons s Tonetom smučala. Na vrhu diskretna skorjica na trdi podlagi, v kanalu in naprej pa juhuhu! Sem že marsikaj smučal, ampak pri nas kaj takega v takem obsegu pa še ne. Po hosti pa r’n’r… Ajverihepi!
Pokljuka_Debela_peč
Če mal podaljšaš vikend na Pokljuki, se najde še kašna frej flanka 😉 LP, Janja in Udo
Viševnik
…Cefo in družba danes res niso bili edini na Viševniku. Srečal se pa glih nismo, sva z Alešem mal počakala da se odtaja 🙂
Vrtača
Sem si zaželu mal pešačenja, pa tud na Vrtači že dolgo časa nisem bil. Ostalo poznate: toplo sonce nad meglenim pokrovom, jasno nebo, razgledi…
Jezersko – Sinji slap
Danes sva se z Goranom iz PAK odpravla splezat sinji slap. Razmere niso glih idealne, saj je slap v glavnem zasnežen, razen prvega raztežaja. Slikc pa nimam, ker sem še zmeri na klasiki.
Golica
Z Matjažem in Klemenom smo danes naskočili vrh Golice in odsmučali direktno na Možine. Ma je blo fino, precej boljš kt v službi. Žejo smo pogasil v bufetu pr’ Kecot. Srečnga pa zdravga vsem!!!
Triglav
Jest sem se pa danes zjutraj odpravil na Triglav. Vreme je blo ful fajn, na vrhu sploh ni blo nc vetra. No edin zjutraj je blo v Krmi ful mraz – v avtu mi je kazal -17, ampak pol ko pa se je pokazal sonce pa je ratal ful toplo. Pot iz Kredarice na Triglav je bla dobra.
proti Golici
S Tino sva se v dopoldanskih urah dvignile nad meglo in uživale na soncu. Prvotni plan Struško sva zamenjali za Golico, saj je bila ogromna bela flanka bolj privlačna. Vendar je kmalu ratala zelo pomrznjena in sva zaradi najinih “bogatih” turnosmučarskih izkušenj rajš obrnili.




































Nedavni komentarji