Latest Articles

Mojstrovica

8. 2. 2008,

Lep sončen dan nas je popeljal v snežne strmine. Andrej, je mene in Jasno peljal v jeseniške hribe na lep turni smuk. Pršič, je bil ravno pravšnji za čudovito smuko. Bilo je prav zabavno.

Suho rušje

6. 2. 2008,

Ojla! Z Mihcem sva jo po delovnih in šolskih obveznostih mahnila na turni smuk. Začetki so bili dobri, nadaljevanje odlično, na vrhu pa je bilo že kar kičasto. No nekaj prevalov po snegu in že sva bila nazaj pri avtu. Res krasna tura. Pozdravček. Jelka

Lajnar

4. 2. 2008,

Janja je nabavila novo turno opremo in kot nalašč je zapadel nov sneg. Zato smo jo mahnili Janja,Marko,Saša in jaz na Soriško planino sprobat. Najprej po smučišču do Lajnarja, potem pa naprej do Slatnika. Ampak, ker je bilo zelo megleno smo jo že prej odfurali po pol metpa pavderja v dolino.

Kranj

3. 2. 2008,

No, za vse ki to ste in ki to niste. Kaj zelo veliko vam nimam za napisat, ker itak slike pokažejo dejansko stanje v naši državi.

Kranj

2. 2. 2008,

Še dobro, da imamo pust, da lahko vsaj enkrat na leto pokažeš svoj pravi jaz … 😀

Malta

29. 1. 2008,

V Soboto sva se z Urško odpravila bolderirat v Malto sonce je poskrbelo za prijetno temperaturo tako da je bila večina problemov suha razen mojega novega projekta.Lotil sem se starega greha izpred nekaj let IN GOD’S HAND FB 8A(TRV) ter ga uspešno zaključil.lp David(Ocun&Rockpillars,Bolgariatrade)

Storžič

29. 1. 2008,

Danes sva se z Andrejem odpravila v Mladinsko smer. Do bivaka sva šla po Kramarjevi, ki ima dober zbit sneg. Le ponekod je potrebno v travo zapičt. V Mladinski pa je bilo vse zalito razen najtežjega dela, ki pa se ga obide po desni. Tu pa je sneg kložast in nič kaj prijeten. Na izstopu pa malce plezanja po skali.

Portorož

29. 1. 2008,

Bili smo vsepovsod. Na primorskem je prijetno, na Jezerskem luštno v Loški pa naravnost fantastično.

Rodica iz Ruta

29. 1. 2008,

Dobra reklama Matjaža je kriva za naskok na Rodico z Ruta. Z vrha na Z trdo, po grabnu ob mulateri, zgoraj južno, spodaj trdo, Sneg močno kopni, vendar se je dalo prismučati skoraj do avta. Uživali: Matjaž, Janez, Klemen

OGRADI

28. 1. 2008,

V soboto smo se potepali po Bohinjskih hribih. Vreme je bilo kičasto, temperature spomladanske, snega pa veliko in vseh vrst. Smučanje po zgornjih vesinah do gozdne meje uživaško, v gozdu pa rodeo po zmrznjeni, predirajoči skorji na 1 m pršiča. Po ledeni cesti od planine Blato lahko priplužiš do avta, če ti ni škoda smuči in imaš še dovolj moči v nogah. Dolga in naporna tura, na kateri pa smo kljub temu uživali Borut, Rado in Primož.