Vreme fenomenalno, prav tako temperature.
Za dodajanje odgovora se prijavite
Lepa 🙂 Bravo
Trio adijo!:)
a niso bli fantastični štirje =)?
Sam da ni bil duet za umret 🙂
Za objavo komentarja se morate prijaviti.
Wadi Rum
V začetku decembra lani sem začel razmišljati, da bi blo fajn it čez zimo na en plezaln dopust. Ker je… Preberi →
Lepa 🙂 Bravo
Trio adijo!:)
a niso bli fantastični štirje =)?
Sam da ni bil duet za umret 🙂