Tudi letos vsi člani in simpatizerji lepo vabljeni na bolder tekmo, kjer bomo napenjali mišice v borbi za glavno nagrado – Zlati špargelj!
Tekma bo na prenovljeni Stenci nad bazenom v soboto, 23. 5. s pričetkom ob 17:00. Za ogrevanje pridite prej.
Format tekme bo prijateljskega značaja, brez con in štetja poskusov, štejejo le osvojeni vrhovi, ki jih bo beležil vsak zase.
Unikatno glavno nagrado prispevata Nataša&Tomaž (workshop_madness).
Poleg najboljših plezalcev bomo letos nagradili tudi najbolj povprečnega tekmovalca. Praktične nagrade so prispevala podjetja ShoeDOCTOR, Trinity, Grašca,Kibuba, Merkur in MG Metal. Najlepša hvala vsem za podporo!
Ob 19:00 bomo tekmovanje zaključili in se prestavili na ferajn, kjer bomo nadaljevali s piknikom, podeljevanjem nagrad in splošnim rajanjem.

Prosimo, da prinesete svoj pribor in krožnike.
Vabljeni v čim večjem številu!


Dodaj odgovor
Za objavo komentarja se morate prijaviti.