V Ospu sem splezal Karies.
Za dodajanje odgovora se prijavite
Mič, čestitam! Bravo!
Dej za nas bolj tupkaste še oceno napiš, če ne se ne znamo zadost začudit. Bravo!
Pomoje da je 8b.
Aja pa se veda čestitke.
Bravo!
Superca, seveda čestitke!
Za objavo komentarja se morate prijaviti.
Wadi Rum
V začetku decembra lani sem začel razmišljati, da bi blo fajn it čez zimo na en plezaln dopust. Ker je… Preberi →
Mič, čestitam! Bravo!
Dej za nas bolj tupkaste še oceno napiš, če ne se ne znamo zadost začudit. Bravo!
Pomoje da je 8b.
Aja pa se veda čestitke.
Bravo!
Superca, seveda čestitke!