Bili smo vsepovsod. Na primorskem je prijetno, na Jezerskem luštno v Loški pa naravnost fantastično.
Za dodajanje odgovora se prijavite
Res dobra fotka, še dobro, da že tukaj nismo vsega polili 😉
skoda cist dobrga piva 🙂
Za objavo komentarja se morate prijaviti.
Wadi Rum
V začetku decembra lani sem začel razmišljati, da bi blo fajn it čez zimo na en plezaln dopust. Ker je… Preberi →
Res dobra fotka, še dobro, da že tukaj nismo vsega polili 😉
skoda cist dobrga piva 🙂