Z Grašičem sva oddilcala z Grintovca, zadnje čase zelo oblegan kraj iz strani AO Kranj.Še nekaj slikc.
Za dodajanje odgovora se prijavite
lepo lepo tak je treba
Lepo!! Samo Grašič bi lahko delal, ne da je moj službeni telefon v razsulu.
Za objavo komentarja se morate prijaviti.
Wadi Rum
V začetku decembra lani sem začel razmišljati, da bi blo fajn it čez zimo na en plezaln dopust. Ker je… Preberi →
lepo lepo tak je treba
Lepo!! Samo Grašič bi lahko delal, ne da je moj službeni telefon v razsulu.