Aktiven teden je za mano. Po hitrem vzponu v CSN je tudi Grizli končno prenehal gristi.
Za dodajanje odgovora se prijavite
Mič, bravo! Malo nas pouči, nerazgledance, kje si plezal in kakšna je težavnost smeri. Sicer pa ne dvomim, da so smeri, ki si jih zlezel, SF za večino na AO.
Za objavo komentarja se morate prijaviti.
Wadi Rum
V začetku decembra lani sem začel razmišljati, da bi blo fajn it čez zimo na en plezaln dopust. Ker je… Preberi →
Mič, bravo! Malo nas pouči, nerazgledance, kje si plezal in kakšna je težavnost smeri. Sicer pa ne dvomim, da so smeri, ki si jih zlezel, SF za večino na AO.