Člani

Seznam članov Alpinističnega odseka Kranj

Ime Priimek Naziv
Andrej Ajdovec tečajnik alpinistične šole
Janez Aleš brez naziva
Anže Ančimer tečajnik alpinistične šole
Danijel Ančimer mlajši pripravnik
Miha Andoljšek alpinist
Matej Arh starejši pripravnik
Atila Armentano alpinist
Jernej Avsenik starejši pripravnik
Gregor Bajsič tečajnik alpinistične šole
Žiga Bajt pripravnik športnega plezanja
Matej Bajželj tečajnik alpinistične šole
David Bajželj tečajnik alpinistične šole
Mitja Bajželj starejši pripravnik
Matej Bajželj tečajnik alpinistične šole
Simon Bakovnik inštruktor športnega plezanja
Matej Bambič tečajnik alpinistične šole
Polona Bandelj tečajnik alpinistične šole
Danaja Batinič tečajnik alpinistične šole
Robi Bečan starejši pripravnik
Katja Benko tečajnik alpinistične šole
Ana Bergant mlajši pripravnik
Rok Bergant tečajnik alpinistične šole
Anže Bertoncelj mlajši pripravnik
Roman Beton alpinist
Žiga Beton tečajnik alpinistične šole
Andraž Bežek starejši pripravnik
Staša Blatnik alpinist
Beno Blažič alpinist
Iztok Blažun starejši pripravnik
Jure Bobnar inštruktor športnega plezanja
Gregor Bogataj pripravnik športnega plezanja
Ana Bogataj tečajnik alpinistične šole
Andreja Bogataj tečajnik alpinistične šole
Ivan Bohnec starejši pripravnik
Ana Bojnec športni plezalec
Matej Bolka mlajši pripravnik & športni plezalec
Roman Bonča tečajnik alpinistične šole
Luka Boneš športni plezalec
Petra Brajnik tečajnik alpinistične šole
Niko Brence mlajši pripravnik
Rok Brezar športni plezalec
Simona Brezar mlajši pripravnik
Rok Brilej starejši pripravnik
Aljoša Brlogar alpinistični inštruktor & inštruktor športnega plezanja
David Brlogar mlajši pripravnik & športni plezalec
Katja Brunec tečajnik alpinistične šole
Borut Čadež alpinistični inštruktor
Rok Čarman tečajnik alpinistične šole
Tomo Ceferin alpinist
Matjaž Čelik mlajši pripravnik
Nejc Cerkovnik tečajnik alpinistične šole
Polona Černe tečajnik alpinistične šole
Tomaž Černe tečajnik alpinistične šole
Milan Černilogar alpinistični inštruktor
Jutra Černilogar starejši pripravnik
Milena Černilogar Radež alpinist
Nejc Česen alpinist & inštruktor športnega plezanja
Aleš Česen alpinist & inštruktor športnega plezanja
Luka Čimžar tečajnik alpinistične šole
Janez Ciperle mlajši pripravnik
Mišo Dačić alpinistični inštruktor
Janez Demšar tečajnik alpinistične šole
Žiga Derlink ??????
Maja Derlink pripravnik športnega plezanja
Tomica Dinov ??????
Tomi Dinov tečajnik alpinistične šole
Anže Dobrilovič tečajnik alpinistične šole
Saša Dolenc starejši pripravnik
Eva Dolenc športni plezalec
Matevž Dolinar tečajnik alpinistične šole
Janko Domitrovič tečajnik alpinistične šole
Jan Donoša tečajnik alpinistične šole
Luka Drašak športni plezalec
Primož Dražumerič starejši pripravnik
Radovan Dražumerič alpinist
Tomo Dremelj pripravnik športnega plezanja
Aleš Ekar alpinist
Robert Eling mlajši pripravnik
Nina Engelman ??????
Krištof Eniko tečajnik alpinistične šole
Vanja Eržen starejši pripravnik & inštruktor športnega plezanja
Mateja Eržen mlajši pripravnik
Andrej Fabjan mlajši pripravnik
Nina Faganel mlajši pripravnik
Katja Fink pripravnik športnega plezanja
Jakob Finžgar mlajši pripravnik
Janez Fireder ??????
Grega Flajnik tečajnik alpinistične šole
Grega Flajnik pripravnik športnega plezanja
Nika Fon športni plezalec
Dominik Fon športni plezalec
Tomaž Frantar tečajnik alpinistične šole
Nino Frelih tečajnik alpinistične šole
Marjan Friškovec starejši pripravnik
Maša Friškovec inštruktor športnega plezanja
Matic Friškovec inštruktor športnega plezanja
Saša Friškovec starejši pripravnik
Lucija Fužir tečajnik alpinistične šole
Pavel Gabor ??????
Matjaž Gale tečajnik šole športnega plezanja
Klemen Gerbec mlajši pripravnik
Klemen Globočnik ??????
Mateja Goličič pripravnik športnega plezanja
Rok Golob mlajši pripravnik
Peter Gorečan tečajnik alpinistične šole
Aleš Govekar mlajši pripravnik & inštruktor športnega plezanja
Simona Grabec starejši pripravnik
Lenča Gradišar inštruktor športnega plezanja
Maruša Grah tečajnik alpinistične šole
Anton Grašič športni plezalec
Zdenka Grašič pripravnik športnega plezanja
Aleš Grašič pripravnik športnega plezanja
Andrej Grašič tečajnik alpinistične šole
Blaž Grebenšek tečajnik alpinistične šole
Neža Grgorinič tečajnik alpinistične šole
Nace Grgorinič tečajnik alpinistične šole
Natalija Gros inštruktor športnega plezanja
Urban Gros športni plezalec
Valerija Gros športni plezalec
Franci Gselman alpinist
Blaž Gselman pripravnik športnega plezanja
Roman Hafnar tečajnik alpinistične šole
Maruša Hafner mlajši pripravnik
Polona Hafner mlajši pripravnik
Samo Haklin pripravnik športnega plezanja
Tanja Hartman tečajnik alpinistične šole
Matevž Hostar pripravnik športnega plezanja
Karmen Hrast tečajnik alpinistične šole
Ula Hribar tečajnik alpinistične šole
Bojan Hribernik alpinist
Vladimir Huber starejši pripravnik
Igor Hudolin tečajnik alpinistične šole
Luka Jagodic starejši pripravnik
Sara Jaklič mlajši pripravnik
Klemen Jakopin tečajnik alpinistične šole
Grega Jamnik tečajnik alpinistične šole
Borut Janša alpinist
Jernej Jazbec mlajši pripravnik
Maja Jelenc starejši pripravnik
Klemen Jelič alpinist
Jure Jelovčan tečajnik alpinistične šole
Tjaša Jelovčan alpinist
Eva Jelovčan tečajnik alpinistične šole
Uroš Jenko pripravnik športnega plezanja
Tomo Jenko starejši pripravnik
Mitja Jenko mlajši pripravnik
Franci Jensterle trener športnega plezanja
Boštjan Jeraj mlajši pripravnik
Mateja Jeraj starejši pripravnik
Stanko Jereb ??????
Andrej Jereb mlajši pripravnik
Sabina Jereb starejši pripravnik & športni plezalec
Gorazd Jereb športni plezalec
Gregor Jerše mlajši pripravnik
Anže Jerše starejši pripravnik
Matic Jezeršek starejši pripravnik
Nastja Jošt starejši pripravnik
Aleksander Jovanovič pripravnik športnega plezanja
Igor Kalan inštruktor športnega plezanja
Nejc Kalan inštruktor športnega plezanja
Rok Kalan pripravnik športnega plezanja
Špela Kalan tečajnik alpinistične šole
Luka Karlin tečajnik alpinistične šole
Robert Karu alpinist
Matej Kastelic alpinist & športni plezalec
Tina Kastelic starejši pripravnik & športni plezalec
Janez Kastelic tečajnik alpinistične šole
Gorazd Kastigar tečajnik alpinistične šole
Urša Kaučič mlajši pripravnik
Andrej Kecman alpinistični inštruktor & inštruktor športnega plezanja
Marko Kejžar mlajši pripravnik
Polona Kern mlajši pripravnik
Sandra Kert športni plezalec
Janez Kešnar alpinist
Grega Kimovec starejši pripravnik
Matija Klanjšek alpinist
Simon Klavžar tečajnik alpinistične šole
Luka Klemenčič tečajnik alpinistične šole
Andrej Knific mlajši pripravnik
Tomaž Kokalj tečajnik alpinistične šole
Uroš Komac mlajši pripravnik
Brane Kondič tečajnik alpinistične šole
Klemen Kopač tečajnik šole športnega plezanja
Zvone Korenčan alpinistični inštruktor
Matic Kos tečajnik alpinistične šole
Alenka Kosec ??????
Tadeja Kosec tečajnik alpinistične šole
Tit Košir tečajnik alpinistične šole
Blaž Košnjek tečajnik alpinistične šole
Leon Kosterov starejši pripravnik
Zvezdana Kosterov Jazbec mlajši pripravnik
Tine Kovač alpinist
Gregor Kovačič tečajnik alpinistične šole
Anže Kovačič starejši pripravnik
Urban Kovačič alpinist
Gabrijela Krajnc alpinist
Mirko Krajnc alpinist
Urška Kristina Kraševec tečajnik alpinistične šole
Tina Križnar mlajši pripravnik
Marko Kuhar mlajši pripravnik
Matej Kuhar tečajnik alpinistične šole
Iva Kumprej tečajnik alpinistične šole
Iztok Kveder mlajši pripravnik
Aleš Leben mlajši pripravnik
Miha Leber ??????
Urban Lenardič pripravnik športnega plezanja
Andrej Lenič tečajnik alpinistične šole
Uroš Likozar ??????
Peter Ljevar starejši pripravnik
Maja Lokar tečajnik alpinistične šole
Luka Lokatelj tečajnik alpinistične šole
Dušan Lončar ??????
Martin Lunder tečajnik alpinistične šole
Matevž Maček tečajnik alpinistične šole
Špela Magister pripravnik športnega plezanja
Klemen Malovrh starejši pripravnik
Boštjan Mandelj brez naziva
Anže Marenče alpinistični inštruktor
Tine Marenče alpinistični inštruktor
Miha Marenče alpinistični inštruktor
Maja Markič pripravnik športnega plezanja
Maja Martinec tečajnik alpinistične šole
Jure Martinjak tečajnik alpinistične šole
Vanda Matuc mlajši pripravnik
Meta Meglič alpinist
Matej Mejovšek alpinist
Jasna Merdanovič starejši pripravnik
Matej Merlak mlajši pripravnik
Črt Meznarič ??????
Robert Mihajl inštruktor športnega plezanja
Janez Mihovec tečajnik alpinistične šole
Katja Mihovec starejši pripravnik
Gita Mihovec mlajši pripravnik
Martin Miklavčič tečajnik alpinistične šole
Matjaž Mikloša ??????
Borut Milič tečajnik alpinistične šole
Igor Mlinar alpinistični inštruktor
Gvido Modrijan starejši pripravnik
Miha Mohorič starejši pripravnik
Matjaz Moser tečajnik alpinistične šole
Matevž Mrak tečajnik alpinistične šole
Anja Mravlja tečajnik alpinistične šole
Luka Murn športni plezalec
Andreja Naglič mlajši pripravnik
Janez Nastran mlajši pripravnik
Barbara Nikolič tečajnik alpinistične šole
Pika Novak športni plezalec
Klemen Nučič mlajši pripravnik
Igor Okorn starejši pripravnik
Jana Oman inštruktor športnega plezanja
Mojca Oman inštruktor športnega plezanja
Tomaž Oman mlajši pripravnik
Teja Oman tečajnik alpinistične šole
Boris Omejc starejši pripravnik
Klemen Ovniček mlajši pripravnik
Tomaž Ovsenik starejši pripravnik
Kristina Pahor de Maiti mlajši pripravnik
Božidar Peklenik tečajnik alpinistične šole
Jure Pestar tečajnik alpinistične šole
Mitja Peternelj inštruktor športnega plezanja
Sašo Petrovčič tečajnik alpinistične šole
Nina Pilar pripravnik športnega plezanja
Jože Pintar alpinist
Gregor Piskar alpinist
Urška Plut mlajši pripravnik
Luka Plut alpinist
Tilen Pogačnik tečajnik alpinistične šole
Urša Pogorevc alpinist & inštruktor športnega plezanja
Daša Pokorn tečajnik alpinistične šole
Boštjan Polak tečajnik alpinistične šole
Žiga Poljanšek ??????
Franci Potočnik športni plezalec
Sebastjan Potočnik alpinist
Marko Poženel pripravnik športnega plezanja
Metka Prelc pripravnik športnega plezanja
Gorazd Prelog starejši pripravnik
Boštjan Pretnar tečajnik alpinistične šole
Darja Prezelj mlajši pripravnik
Jure Pribičevič mlajši pripravnik
Blaž Primc tečajnik alpinistične šole
Larisa Primožič športni plezalec
Marjana Primožič tečajnik alpinistične šole
Andrej Prinčič alpinistični inštruktor
Maša Pučko športni plezalec
Jera Rakovec tečajnik alpinistične šole
Petra Rant mlajši pripravnik
Erik Rant mlajši pripravnik
Rok Rant tečajnik alpinistične šole
Dejan Ravnikar ??????
Janez Ravnikar ??????
Aljoša Ravnikar tečajnik alpinistične šole
Gašper Razdrh mlajši pripravnik
Primož Rebernik mlajši pripravnik
Suzana Relja alpinist
Viktor Relja alpinist
Nina Režen mlajši pripravnik
Rastislav Ribič tečajnik alpinistične šole
Maja Rimahazi tečajnik alpinistične šole
Dejan Ristič alpinist & inštruktor športnega plezanja
Andrej Roblek tečajnik alpinistične šole
Tadej Robnik pripravnik športnega plezanja
Greta Rode mlajši pripravnik
Katja Rogelj mlajši pripravnik
Katarina Rogelj tečajnik alpinistične šole
Marko Ropret tečajnik alpinistične šole
Robert Ropret tečajnik alpinistične šole
Anja Ropret tečajnik alpinistične šole
Andrej Rozman mlajši pripravnik & inštruktor športnega plezanja
Gregor Rozman alpinistični inštruktor
Urša Rožman mlajši pripravnik
Bojana Rozman starejši pripravnik
Sašo Rutar tečajnik alpinistične šole
Tomaž Rutar ??????
Tina Saje mlajši pripravnik
Katja Šajn pripravnik športnega plezanja
Igor Šalkovič pripravnik športnega plezanja
Matjaž Šavli starejši pripravnik
Anže Šavs alpinist
Robert Sedevčič tečajnik alpinistične šole
Nina Šegregur pripravnik športnega plezanja
David Sekne tečajnik alpinistične šole
Gašper Sever tečajnik alpinistične šole
Gregor Šifrer alpinist
Miha Šifrer tečajnik šole športnega plezanja
David Šimenc ??????
Gregor Šimenc tečajnik šole športnega plezanja
Marko Šink tečajnik alpinistične šole
Igor Sirnik tečajnik alpinistične šole
Tadej Sitar tečajnik alpinistične šole
Katarina Škufca inštruktor športnega plezanja
Boštjan Škufca mlajši pripravnik & inštruktor športnega plezanja
ksenija slavec športni plezalec
Matej Snedic tečajnik alpinistične šole
Dejan Soklič tečajnik alpinistične šole
Janja Solomun starejši pripravnik
Aleksander Šorl tečajnik alpinistične šole
Luka Šorli pripravnik športnega plezanja
Sabina Sovinc trener športnega plezanja
Urša Šparovec starejši pripravnik
Andraž Šparovec tečajnik alpinistične šole
Jakob Šparovec tečajnik alpinistične šole
Eva Srečnik športni plezalec
Demian Srpčič pripravnik športnega plezanja
Matic Štefan mlajši pripravnik
Ana Štefe mlajši pripravnik
David Stepanjan športni plezalec
Žiga Šter alpinistični inštruktor & inštruktor športnega plezanja
Nejc Šter alpinist & inštruktor športnega plezanja
Tadeja Štern starejši pripravnik
Beno Štern starejši pripravnik
Dejan Stojanovič starejši pripravnik
Tanja Stojko starejši pripravnik
Gašper Štrakl mlajši pripravnik
Andrej Štremfelj alpinistični inštruktor
Anže Štremfelj trener športnega plezanja
Marija Štremfelj alpinist
Katarina Štremfelj športni plezalec
Petra Studen športni plezalec
Matej Studen tečajnik alpinistične šole
Luka Štusej mlajši pripravnik
Špela Suhač športni plezalec
Vanja Šulc starejši pripravnik
Matjaž Sušnik starejši pripravnik
Peter Sušnik mlajši pripravnik
Matej Sušnik tečajnik alpinistične šole
Janez Svoljšak alpinist
Bojan Svoljšak mlajši pripravnik
Franci Svoljšak tečajnik alpinistične šole
Dejan Taljan tečajnik alpinistične šole
Matjaž Tavčar tečajnik alpinistične šole
Blaž Tavčar tečajnik alpinistične šole
Rok Tičar starejši pripravnik
Bojan Trajkovič tečajnik alpinistične šole
Aleš Travnik pripravnik športnega plezanja
Vita Trefalt tečajnik alpinistične šole
Miha Triler alpinistični inštruktor
Gregor Trošt tečajnik alpinistične šole
Marko Turšič mlajši pripravnik
Tadeja Turšič tečajnik alpinistične šole
Jože Tušar športni plezalec
Marko Udovič starejši pripravnik
Matija Umek starejši pripravnik
Matevž Uranič tečajnik alpinistične šole
Robert Urh pripravnik športnega plezanja
Klemen Valjavec mlajši pripravnik
Jure Valjavec starejši pripravnik
Igor Varjačič alpinistični inštruktor
Drago Večerič mlajši pripravnik
Peter Verčič mlajši pripravnik
Nina Verhovšek tečajnik alpinistične šole
Matevž Vida starejši pripravnik
Aljaž Vidic tečajnik alpinistične šole
Nastja Vidic starejši pripravnik
David Vidmar starejši pripravnik
Mojca Vidmar ??????
Mitja Vilfan tečajnik alpinistične šole
Borut Vister tečajnik alpinistične šole
Aleš Vrhovnik starejši pripravnik
Matevž Vučer alpinistični inštruktor
Jernej Žagar tečajnik alpinistične šole
Martin Žagar tečajnik alpinistične šole
Luka Žakelj tečajnik alpinistične šole
Bine Žalohar tečajnik alpinistične šole
Blaž Zazvonil trener športnega plezanja
Lara Zazvonil pripravnik športnega plezanja
Luka Zazvonil inštruktor športnega plezanja
Marko Žepič tečajnik alpinistične šole
Klemen Zevnik ??????
Špela Zevnik pripravnik športnega plezanja
Janez Ziherl alpinist
Ana Katarina Ziherl starejši pripravnik
Sašo Žitnik mlajši pripravnik
Mojca Žorž športni plezalec
Maruša Žun ??????
Boštjan Zupan alpinistični inštruktor
Denis Zupan tečajnik alpinistične šole
Katja Zupan tečajnik alpinistične šole
Katja Zupan tečajnik alpinistične šole
Klemen Zupanc alpinistični inštruktor
Boris Zupanc starejši pripravnik
Ajda Zupančič tečajnik alpinistične šole
Miha Zupin alpinistični inštruktor & športni plezalec
Nadja Žvab mlajši pripravnik
Žiga Žvab tečajnik alpinistične šole
Matej Žvan športni plezalec
Uroš Žvokelj tečajnik alpinistične šole